پرداخت هزینه اقامت موقت کانادا (CIC)

پرداخت هزینه های ویزای موقت کانادا temporary resident visa

پرداخت هزینه اقامت موقت کانادا (CIC)

پرداخت هزینه درخواست اقامت موقت کانادا  temporary resident visa  یکی از پرداخت هایی است که در ایزی وی انجام میشود .

مبلغ اپلیکیشن فی برای این نوع ویزا ۱۵۰ دلار کانادا بوده و این مبلغ غیر قابل بازگشت (non-refundable) می‌باشد.
اتباع برخی کشورها از جمله ایران، جهت اخذ ویزا می‌بایست پروسه بیومتریک را که شامل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می‌باشد، ظرف ۳۰ روز از زمانی که اپلیکیشن را ارائه (Submit) می‌کنند، طی کنند. این کار توسط یک نرم‌افزار به صورت آنلاین و در محل مرکز درخواست ویزا (VAC) صورت می‌پذیرد. شما می‌توانید از طریق صفحه Find a Visa Application Center نزدیک ترین VAC به کشور خود را پیدا کنید. امکان انجام تست بیومتریک در کشور‌های ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، بحرین و امارات برای متقاضیان ایرانی وجود دارد. شما می‌توانید مراحل درخواست و نحوه انجام تست بیومتریک را در این ویدئو مشاهده نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

 

نکاتی پیرامون ویزای توریستی

ویزای توریستی یکی از انواع ویزای کانادا می‌باشد که برای متقاضیان شرکت کننده در سمینارها و کنفرانس‌ها، کسانی که قصد دیدار بستگان خود را دارند و گروه‌های ورزشی و هنری که قصد شرکت در رویدادی ورزشی یا هنری را دارند، صادر می‌شود.
اعتبار این ویزا به طور معمول ۶ ماه می‌باشد و به صورت Multiple (اجازه چند بار ورود و خروج در طول مدت اعتبار ویزا) صادر می‌شود.
جهت دریافت ویزای توریستی لازم است ابتدا در سایت http://www.cic.gc.ca یک حساب کاربری ایجاد کرده و از اینجا فرایند Apply را آغاز نمایید. در لینک داده شده مراحل قدم به قدم توضیح داده شده است. همچنین مراحل تکمیل اپلیکیشن را می‌توانید در این ویدئو مشاهده نمایید.
نوع دیگری از ویزای توریستی به نام سوپر ویزا وجود دارد که برای پدران، مادران و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان کانادایی و کسانی که دارای اقامت دائم هستند صادر می‌شود. اعتبار این ویزا ۱۰ سال یا تا پایان انقضای پاسپورت می‌باشد و دارندگان این ویزا در هر بار سفر به کانادا به مدت دو سال می‌توانند در کانادا اقامت داشته باشند.

پیش از ثبت سفارش ابتدا لازم است به سایت مهاجرت دولت کانادا (cic.gc.ca) مراجعه نمایید و فرم Application مربوطه خود را تکمیل نمایید. دقت نمایید که برای اپلای آنلاین لازم است که ابتدا یک اکانت (GC Key) در سایت مهاجرت کانادا ساخته و از طریق آن اکانت فرم‌های Application خود را پر نمایید. سپس برای پرداخت Application Fee خود به راهنمای پرداخت که در ادامه این مقاله آمده است، مراجعه کنید.

همچینین برای ثبت نام آزمون PTE میتوانید به سایت تخصصی ما مراجعه نمایید.

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۵/۰۴ ساعت ۱۶:۳۷
۰ تومان محاسبه با ۴ درصد کارمزد و ۲.۵ درصد کارمزد تبدیل بین بانکی

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * ۴ درصد کارمزد  * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی

مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * ۴ درصد کارمزد * کارمزد تبدیل نرخ ارز بین بانکی ۲.۵ درصد * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

جدول زمانبندی پرداخت های غیر دانشگاهی:

همه روزه حتی تعطیلات رسمی
۹ صبح تا ۱۱ شب
حداکثر زمان انجام سفارشات تا ۹۰ دقیقه

جدول زمانبندی پرداخت های دانشگاهی:

۱،۱۵،۳۱ دسامبر و ۱،۱۵،۳۱ ژانویه
۷ صبح تا ۳ شب
تاریخ ددلاین اپلای دانشگاه ها

لطفا اطلاعات تمام فرم ها را به زبان انگلیسی تکمیل نمایید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرداخت هزینه اقامت موقت کانادا (CIC)”
Secured By miniOrange