یک سال سابقه فعالیت درخشان در حوزه پرداخت های دانشجویی درباره EeasyWay
درباره-easyway

درباره ما:

روزی که تصمیم به راه اندازی وبسایت EasyPTE به منظور کاستن هزینه های سربار ثبت نام دوستانمان گرفتیم هدفمان کمک به دوستانمان در امر ثبت نام و مبارزه با تحریم های تحمیلی علیه هموطنان عزیزمان بود.
در مسیر ثبت نام عزیزانمان در آزمون بین المللی زبان PTE لاجرم پرداخت های دیگری را نیز انجام دادیم که با استقبال شما عزیزان روبرو گشت؛ منجمله پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها (از قبیل کانادا، ایتالیا، آلمان و…)، پرداخت هزینه سفارت ها (منجمله آذربایجان، استرالیا و …)، پرداخت پلیس چک بین المللی، پرداخت هزینه اسسمنت رشته های مختلف برای کشور استرالیا و سایر پرداخت های بین المللی که با توجه به استقبال شما عزیزان ما را بر آن داشت تا با راه اندازی سایتی جدید نسبت به سرویس دهی به تمامی عزیزان هموطنمان برای مقابله با تحریم های ظالمانه که بنیه آموزشی کشور و آینده سازان مملکت را هدف قرار داده بپردازیم.
بی شک تجربه غریب به یکسال پرداخت های دانشجویی و مواجهه با تمامی فراز و فرودهای این امر ما را امیدوار به ادامه مسیر ساخته است، امیدی که جز با پشتیبانی شما عزیزان ساخته نمی شد.
امروز و در آغازین روز فروردین ماه سال ۱۳۹۹ با شما عهد خویش را تجدید میکنیم، تا در سایه اعتماد شما عزیزان بتوانیم مقدمات پرداخت های دانشجویی شما دوستان را با پایین ترین نرخ ممکن در EasyWay فراهم سازیم و شما عزیزان بتوانید بدون کمترین دغدغه ای به اعتلای زیربنای علمی خویش مشغول باشید.

درپایان شایان ذکرست، مجموعه راه سهل آینده (رسا) به هیچ عنوان در امر خرید و فروش اسکناس اسعار خارجی دخیل نبوده و تنها به دلیل مبارزه با تحریم های ظالمانه غرب در راه علم آموزی شما عزیزان نسبت به پرداخت هزینه های دانشجویی و دانشگاهی شما مشغول میباشد .

Secured By miniOrange