دیدگاه خود را در رابطه با خدمات ایزی وی آزادانه بیان کنید ارسال دیدگاه

نظرات مشتریان همواره نه تنها راهگشای رفع نواقص کسب و کارهای فعال بوده و هست، بلکه نظرات درست و صادقانه ای که از جانب مشتریانی که از خدمات شرکت استفاده کرده اند مسبب انتخاب آگاهانه ای برای مشتریان آتی آن کسب و کار می شود.

ما با آگاهی از این موضوع سعی کردیم با ایجاد صفحه نظرات مشتریان علاوه بر آگاهی خود از کیفیت، سرعت، برخورد و درستی خدمت ارائه شده به مشتریانمان، شما را نیز آگاه کنیم تا بتوانید از بین افراد/شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند به انتخاب بهتری دست یابید.

 ثبت نظرات در این صفحه صرفاً برای انعکاس تجربه مشتریان می باشد، لذا خواهشمند است برای پرسیدن هرگونه سوال در خصوص ارائه خدمات پرداخت و یا ثبت سفارش از طریق ایمیل و یا شماره های درج شده در سایت سوالات خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان بگیرید. ما همواره از پاسخگویی به شما خوشحال خواهیم شد.

۵ دیدگاه ها
 • ali.moghimifar
  ارسال شده در ۱۱:۴۱h, ۱۷ مهر

  با سلام
  تشکر میکنم از پاسخگویی و پشتیبانی خوبتون که در کنار قیمت مناسب و سرعت عملتون واقعا تجربه خوبی را برای من رقم زد.

 • zareie.ali
  ارسال شده در ۲۳:۲۷h, ۱۳ مهر

  من چند بار برای ثبت نام آزمون PTE و اخیرا برای آزمون NAATI از این سایت استفاده کردم و همیشه سریع و راحت و از همه مهمتر ارزان تر از همه جا کارم انجام شده.
  پشتیبانی حرفه ای و سریعشون هم حرف نداره

 • zaamari.massih
  ارسال شده در ۲۰:۳۶h, ۱۲ مهر

  من و همسرم برای پرداخت هزینه ی سفارت کانادا به ایزی وی مراجعه کردیم ، دلیل انتخاب ما ، درصد پایین کارمزدی بود که به نسبت ش*** ، ت**** و حتی پ*** برای انتقال وجه داشتند .
  اما از این به بعد مهم ترین دلیل ما برای انتخاب ایزی وی ، پشتیبانی فوق العاده حرفه ای ، همدلانه و سریعی هست که در انجام پروسه پرداخت از خود نشان دادند.
  با تشکر از زحماتشان

  • مدیر
   ارسال شده در ۱۸:۴۱h, ۱۳ مهر

   بسیار خرسندیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم، امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

 • موژان کنعانیان
  ارسال شده در ۲۱:۲۱h, ۱۶ خرداد

  من آزمون pte خریدم ،خیلی پشتیبانی خوب و سریع بود
  ممنون

دیدگاه خود را بنویسید
Secured By miniOrange